Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Porozmawiajmy o pomysłach na zmiany w centrum Ełku

Aktualności » Porozmawiajmy o pomysłach na zmiany w centrum Ełku

2014-12-08 09:24

Tym razem zapraszamy Państwa do sali konferencyjnej Urzędu Miasta w poniedziałek 15 grudnia o godzinie 16.00 na dalszy ciąg konsultacji dotyczących centrum Ełku i zmian, które Państwa zdaniem są w nim potrzebne. Porozmawiamy o konkretnych pomysłach, o bezpieczeństwie, infrastrukturze, problemach społecznych; o tym czego nam brakuje.

Zależy nam żebyśmy wspólnie z mieszkańcami Ełku, organizacjami pozarządowymi, przedsiębiorcami i instytucjami samorządowymi zaplanowali przyszłość i kierunek dalszego rozwoju centrum naszego miasta, żebyśmy wspólnie zaprojektowali zmiany. Konsultacje społeczne Programu Rewitalizacji Ełku dają nam szansę na kształtowanie lokalnej rzeczywistości, na zabranie głosu, podzielenie się wizjami i potrzebami.

Dlaczego warto przyjść?

Bardzo często konsultacje społeczne polegają na konsultowaniu gotowego już dokumentu, co znacznie obniża możliwości zmian opracowanych przez samorząd rozwiązań. Tym razem konsultacje rozpoczynają się już na poziomie tworzenia diagnozy, dzięki czemu mogą mieć Państwo realny wpływ na to, co w najbliższych latach będzie się działo na terenie śródmieścia.

To w nawiązaniu do Programu Rewitalizacji będzie można starać się o dofinansowanie projektów w ramach nowej unijnej perspektywy finansowej.

Osoba do kontaktu: Małgorzata Zając, tel. 87/ 737 78 45, mail: malgorzata.zajac@adelfi.pl

Śródmieście to teren obejmujący ulice: Armii Krajowej, Chopina, Dąbrowskiego, Konopnickiej, Kościuszki, Magazynową, Mickiewicza, Orzeszkową, Słowackiego, Wawelską, Wojska Polskiego, 3-go Maja, Moniuszki, Piłsudskiego, Szafera, Żeromskiego.

Konsultacje odbędą się w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie Adelfi wraz z Urzędem Miasta Ełku i Starostwem Powiatowym w Ełku projektu "Ełk konsultuje!" współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2021 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry