• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Poszukiwane osoby do prac Komisji Konkursowej

Aktualności » Poszukiwane osoby do prac Komisji Konkursowej

2017-09-29 13:56

W związku z rozpoczęciem naboru wniosków na inicjatywy młodzieżowe w ramach Miejskiego Programu Regrantingowego „Ełk, tu działam”, Stowarzyszenie Adelfi poszukuje osób do prac w Komisji Konkursowej.

Zadaniem członków Komisji Konkursowej będzie ocena od 5 do 8 projektów inicjatyw. (liczba ta jest uzależniona od ilości wniosków, które wpłyną podczas konkursu)

Jak będzie wyglądać praca Komisji Konkursowej? Po zakończeniu naboru, około 16 października, do członków Komisji wysłane zostaną drogą elektroniczną projekty. Oceniane będą poprzez wypełnienie karty oceny merytorycznej, na podstawie której członek Komisji, odpowiadając na 8 pytań, przyzna maksymalnie 35 punków jednej inicjatywie. Wypełnione i podpisane karty oceny merytorycznej będzie trzeba dostarczyć do Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja, gdzie sporządzona zostanie lista rankingowa.

Żadna z osób w Komisji Konkursowej nie może być powiązana formalno – prawnie i/lub rodzinnie z Projektodawcą - czyli organizacją lub członkami grupy nieformalnej startującymi w konkursie.

Zgłoszenia można przesyłać mailowo: stacja@adelfi.pl, można także zgłosić się bezpośrednio w biurze ECO Stacja (Małeckich 3/1 w godz. 8.00-16.00) lub telefonicznie: 87/737 74 82. Na zgłoszenia czekamy do 13 października. 

 

Regranting 2016-2017 realizowany jest w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja finansowanego z budżetu Miasta Ełku. Operatorem konkursu jest Stowarzyszenie Adelfi.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry