Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Rozliczanie grantu miejskiego to pestka!

Aktualności » Rozliczanie grantu miejskiego to pestka!

2013-12-03 13:29

Stowarzyszenie Adelfi we współpracy z Urzędem Miasta Ełku zaprasza na kolejne spotkanie informacyjno – szkoleniowe. Tym razem poruszana przez nas tematyka będzie dotyczyła rozliczania projektów dofinansowanych ze środków Urzędu Miasta Ełku. Zapraszamy zatem osoby, które w swoich organizacjach zajmują się rozliczaniem grantów miejskich do kamienicy przy ul. Małeckich 3 w Ełku już 11 grudnia od godz. 15.00.

Na spotkaniu postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące prawidłowego rozliczania grantów miejskich. Uczestnicy dowiedzą się:

- jakie są najczęściej popełniane przez organizacje błędy podczas rozliczania projektów; jak ich uniknąć?;

- jak wygląda realizacja projektu zgodnie z procedurą (np. jak i kiedy występować o zmiany w budżecie?);

- jak prawidłowo rozliczyć projekt pod kątem finansowym (monitoring budżetu itp.)

Spotkanie odbędzie się w dniu 11 grudnia (środa) w godz. 15.00 – 18.30 w kamienicy przy ul. Małeckich 3 w Sali nr 36.

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator zapewnia catering. Prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa telefoniczne pod numerem:  87/737 74 82. Osoba do kontaktu: Paulina Zajkowska.

Spotkanie organizowane jest przez Nidzicką Fundację Rozwoju NIDA w ramach projektu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce "Regranting jako sposób zwiększania zakresu, skali i efektywności realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w gminie i powiecie" finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. 

 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2020 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry