Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

SEMINARIUM PT. "SZKOŁA JAKO MIEJSCE ROZWOJU EKONOMII SPOŁECZNEJ"

Aktualności » SEMINARIUM PT. "SZKOŁA JAKO MIEJSCE ROZWOJU EKONOMII SPOŁECZNEJ"

2017-11-23 14:11

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie uprzejmie zaprasza na seminarium pt „Szkoła jako miejsce rozwoju  ekonomii społecznej w kraju” realizowane w ramach projektu pozakonkursowego samorządu województwa „Ekonomia Społeczna na Warmii i Mazurach”, które odbędzie się 14 grudnia 2017 r. w godz: 11:00-14:00 w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie przy ul. Głowackiego 17 sala 105, I pietro.

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli  środowiska uczelni wyższych, szkół średnich, kuratorium oświaty. Ideą seminarium jest przybliżenie środowisku szkolnemu tematyki ekonomii społecznej, jak i związanej z nią infrastruktury, która od kilku lat prężnie rozwija się w kraju i naszym województwie.

Seminarium będzie okazją do prowadzenia dialogu, który pozwoli na wzajemną wymianę informacji i doświadczeń. Podczas spotkania ekspert z Ogólnopolskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Socjalnych przedstawi proces i etapy powstawania spółdzielni uczniowskich w szkołach na przykładzie dobrych praktyk z kraju.

Aby efektywnie i sprawnie rozpocząć program pilotażu ekonomii społecznej w szkole liczymy na liczną obecność na seminarium. Szczególnie zależy nam
na udziale w spotkaniu nauczycieli takich przedmiotów jak: Ekonomia, Przedsiębiorczość, Wiedza o Społeczeństwie i innych pokrewnych kierunków.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie proszę o potwierdzenie swojego udziału w spotkaniu do dnia 1 grudnia 2017 r. na adres e-mail: d.jozwiak@warmia.mazury.pl lub telefonicznie pod nr 89 521 95 23.

Wszelkich informacji dotyczących seminarium udzielą specjaliści ds. ekonomii społecznej Pan Dariusz Jóźwiak oraz Pani Magdalena Mańkowska.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry