• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Seminarium tematyczne - Pieniądze a działalność społeczna

Aktualności » Seminarium tematyczne - Pieniądze a działalność społeczna

2017-07-19 14:02

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza na bezpłatne seminarium tematyczne pt. “Pieniądze a działalność społeczna – działalność odpłatna i gospodarcza w organizacji pozarządowej, spółdzielnia socjalna”, które odbędzie się 29 lipca br. w Wiejskim Centrum Inicjatyw w Giżach. Rozpoczęcie seminarium o godzinie 12.00.

Celem seminarium jest podniesienie wiedzy związanej z ekonomizacją organizacji pozarządowych, możliwością pozyskania funduszy na działalność przedsiębiorstw społecznych.

Seminarium skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych chcących ekonomizować swoją działalność i środowisk/społeczności przystępujących do wspólnej realizacji inicjatywy na rzecz rozwoju ekonomii społecznej oraz do osób/grup zainteresowanych tworzeniem przedsiębiorstw społecznych oraz podmiotów ekonomii społecznej.

Aby wziąć udział w seminarium należy potwierdzić chęć udziału mailowo: sylwia.gajewska@adelfi.pl lub telefonicznie: 536 535 602 do dnia 26 lipca 2017 r. O zakwalifikowaniu do udziału w seminarium decyduje potwierdzenie od organizatora.

Serdecznie zapraszam

Sylwia Gajewska

opiekun/konsultant Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej w Olecku

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry