• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Skąd wziąć pieniądze na działalność organizacji? Zapraszamy na seminarium do Giżycka!

Aktualności » Skąd wziąć pieniądze na działalność organizacji? Zapraszamy na seminarium do Giżycka!

2017-07-13 13:28

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi, zaprasza na seminarium tematyczne ,, Źródła finansowania rozwoju organizacji”. Spotkanie odbędzie się 26 lipca o godzinie 15 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Giżycku przy Alei 1 Maja 14.


Podczas seminarium zostaną omówione różne ścieżki i możliwości pozyskiwania środków finansowych na rozwój i działanie organizacji pozarządowej. Ponadto dowiedzą się Państwo, kto i na jakich zasadach może otrzymać bezzwrotną dotację w kwocie 24 tysięcy zł na utworzenie jednego miejsca pracy w przedsiębiorstwie społecznym.


Seminarium skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych zainteresowanych tworzeniem i rozwojem podmiotów ekonomii społecznej, poszerzeniem wiedzy na temat przedsiębiorczego rozwoju organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych tematem ekonomii społecznej.


Aby wziąć udział w seminarium należy potwierdzić chęć udziału mailowo natalia.skoratko@adelfi.pl lub telefonicznie: 501-034-786 do dnia 24 lipca. O zakwalifikowaniu do udziału w seminarium decyduje potwierdzenie od organizatora.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry