Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Śniadanie Obywatelskie na trawie - zapraszamy

Aktualności » Śniadanie Obywatelskie na trawie - zapraszamy

2017-08-11 13:40

Stowarzyszenie Adelfi serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie przy śniadaniu na trawie. Tym razem podczas Śniadania Obywatelskiego w Parku Solidarności 19 sierpnia od godziny 10:00 oprócz wspólnego celebrowania posiłku, dyskusji o mieście i wzajemnego poznawania, będzie można sprzedać/kupić/wymienić rzeczy dla maluchów.

Jeśli chcesz wziąć udział w Śniadaniu, weź ze sobą uśmiech oraz koc, leżak, ręcznik - cokolwiek na czym można usiąść - i coś do jedzenia/picia. Organizator częściowo zapewnia ww rzeczy, jednak ich dostępność zależy od frekwencji. Osoby zainteresowane pchlim targiem mam (wystawieniem stoisk), prosimy o kontakt: stacja@adelfi.pl, 87/737 74 82.

Śniadania Obywatelskie to cykl spotkań mieszkańców miasta, który ma wspierać budowanie lokalnych więzi, ułatwiać nawiązywanie relacji, umożliwać wymianę poglądów, potrzeb, historii ełczan, tworzyć przyjazną przestrzeń do dialogu. Formuła Śniadań tworzy luźną, nieoficjalną atmosferę, pozwala na wykorzystanie parku w nieco inny niż zazwyczaj sposób, na rozłożenie kocy i dzielenie się przyniesionymi przez mieszkańców smakołykami. Spotkania odbywają się w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja prowadzonego przez Stowarzyszenie Adelfi, współfinansowanego z budżetu Miasta Ełku.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry