• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Spotkaliśmy się na II śniadaniu obywatelskim

Aktualności » Spotkaliśmy się na II śniadaniu obywatelskim

2017-07-10 10:26

Kolejny raz Park Solidarności w Ełku zamienił się w przestrzeń śniadaniową. W sobotę 8 lipca spotkaliśmy się, by spędzić czas razem, przy kawie, herbacie i ulubionym jedzeniu. W luźnej i niezobowiązującej atmosferze rozmawialiśmy o naszym mieście, przegryzając kanapką z domowej roboty chlebem i pastą lub dżemikiem z porzeczek z przydomowego ogródka. Można było także zanurzyć się w lekturze książki upolowanej za grosze na pchlim targu, zamienić słowo z młodą i zdolną wytwórczynią biżuterii hand made oraz zakupić jej wyjątkowe wyroby, a także - korzystając z domowych wyprzedaży - odświeżyć swoją szafę. Wśród licznych przedmiotów dostępnych na pchlim targu, to dziecięce drobiazgi, czyli zabawki, gry i puzzle przyprawiały o zawrót głowy najbardziej - i to nie tylko najmłodszych uczestników, lecz też ich rodziców.


Z rozmów z uczestnikami śniadania wynika, że formuła pchlego targu jest bardzo pożądana i potrzebna. W związku z tym, na kolejne śniadanie, które odbędzie się 19 sierpnia, również zaprosimy osoby, które chciałyby wystawić się z przedmiotami na wymianę lub sprzedaż. Już teraz rezerwujcie sobie ten termin, tymczasem zobaczcie, co działo się na ostatnim spotkaniu (fotorelacja na naszym profilu facebook). 

Śniadania obywatelskie organizuje Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja, prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi w ramach projektu współfinansowanego ze środków Miasta Ełku. 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry