Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

ANKIETA Kiss&Ride

Chcesz wyrazić swoje zdanie w temacie Kiss&Ride? Jednak z jakiegoś powodu nie jest Ci “po drodze” do punktu konsultacyjnego? A może chcesz się wypowiedzieć, ale aura na zewnątrz nie sprzyja i nie chcesz wysiadać z samochodu? Weź udział w ankiecie Online! Chcemy umożliwić wypowiedzenie się jak największej grupie zainteresowanych mieszkańców Ełku w temacie użyteczności, a także możliwych zmian dotyczących strefy Kiss&Ride. W tym celu przygotowaliśmy dwie ankiety online. Jedna dotyczy strefy Kiss&Ride przy ul. Grodzieńskiej 1 druga zaś dotyczy Małeckich 1.

Ankietę kierujemy szczególnie pod adresem rodziców, uczniów oraz pracowników Szkół Podstawowych nr 2 i nr 3 w Ełku, a także uczestników ruchu drogowego w ich okolicy.

Strefa Kiss&Ride na ul. Grodzieckiej przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku


Chcesz wypowiedzieć się w temacie strefy Kiss&Ride przy ul. Grodzieńskiej 1 kliknij; TUTAJ

Strefa Kiss&Ride na ul. Małeckich przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Danuty Siedzikówny “Inki” w Ełku

Chcesz wypowiedzieć się w temacie strefy Kiss&Ride przy ul. Małeckich 1 kliknij; TUTAJ

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w wypełnieniu ankiety zapraszamy do kontaktu: 87 737-74-82, stowarzyszenie@adelfi.pl 

 

Smart Parking – zwiększenie dostępności miejsc parkingowych w Ełku” współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 i budżetu państwa w ramach konkursu dotacji Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju pn. „HUMAN SMART CITIES. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców”

Badanie wykonane na zlecenie Samorządu Gminy Miasta Ełk przez Stowarzyszenie Adefli oraz Fundację Innowacja

 

Wszelkie informacje o konsultacjach znajdziecie Państwo na stronie http://elkkonsultuje.pl/

 

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2021 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry