• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Święto ulicy Słowackiego w Ełku

Aktualności » Święto ulicy Słowackiego w Ełku

2017-08-29 10:41

Sąsiedzi z ulicy Juliusza Słowackiego zapraszają wszystkich mieszkańców Ełku na spotkanie w luźnej atmosferze pikniku na trawie w parku, które odbędzie się 3 września w parku przy ul. Słowackiego w Ełku. W programie m.in. konkurs na najlepsze ciasto ulicy.

Porozmawiajmy o historii Ełku, o tym jak nam się w nim żyje, jakie mamy problemy i postulaty, pobawmy się przy muzyce, wybierzmy wspólnie najlepsze ciasto sąsiada / sąsiadki. Zapewniamy animacje i zabawy dla dzieci oraz konkursy z nagrodami.

W programie wydarzenia mamym.in. konkurs na najlepsze ciasto ulicy, w którym nagroda główna to voucher na zakupy o wartości 250 zł. Zapraszamy mieszkańców Ełku, aby przynosili ciasta do godziny 14:00. O tej godzinie zbierze się komisja złożona z organizatorów i uczestników wydarzenia i oceni przyniesione wypieki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Projekt „Spotkajmy się na Słowackiego” jest współfinansowany z budżetu Miasta Ełku w ramach Miejskiego Programu Regrantingowego „Ełk, Tu działam” jako jedno z działań Ełckiego Centrum Obywatelskiego prowadzonego przez Stowarzyszenie Adelfi .

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry