• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Szkoła to za mało - zdobądź doświadczenie w realizacji projektów społecznych. Otwarcie konkursu regrantingowego dla młodzieży

Aktualności » Szkoła to za mało - zdobądź doświadczenie w realizacji projektów społecznych. Otwarcie konkursu regrantingowego dla młodzieży

2017-09-22 15:00

Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi ogłasza konkurs na inicjatywy młodzieżowe w ramach Miejskiego Programu Regrantingowego „Ełk, tu działam”.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół współpracujących z animatorem Ełckiego Centrum Obywatelskiego, tj.: Zespołu Szkół Nr 1 w Ełku, Zespołu Szkół nr 5 w Ełku oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Ełku. Jakie inicjatywy mogą podejmować młodzi ludzie? To zależy tylko od ich wyobraźni! W latach ubiegłych były to np. potańcówka międzypokoleniowa, warsztaty zdrowego odżywiania czy stworzenie muralu w szkolnej sali spotkań młodzieży.  Na jakie pomysły tym razem wpadną? O tym przekonamy się w drugiej połowie października - na wtedy bowiem zaplanowany jest początek realizacji projektów.

Zasady konkursu:

- przyjmowanie wniosków: 22 września - 13 października, godz. 15.00

- kwota dotacji: od 500 zł do 1000 zł

- miejsce składania wniosków: Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja, ul. Małeckich 3 lok. 1

Pozostałe kwestie reguluje Regulamin Miejskiego Programu Regrantingowego „Ełk, Tu działam”.

Szczegółowych informacji nt. konkursu udzielają pracownice ECO Stacja: Kamila Guzewicz i Paulina Zajkowska, tel. 87 737 74 82, stacja@adelfi.pl.

 

Regranting 2016-2017 realizowany jest w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja finansowanego z budżetu Miasta Ełku. Operatorem konkursu jest Stowarzyszenie Adelfi.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry