Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Szlaki rowerowe

Inicjatywy » Turystyka i rekreacja » Szlaki rowerowe

 
Chcielibyśmy zachęcić wszystkich, którzy nie mają nic przeciwko "pedałowaniu", do zwiedzania Ełku i okolic także w ten sposób. Turystyka rowerowa z dnia na dzień jest coraz popularniejsza i ma coraz więcej zwolenników, którzy dostrzegli wiele zalet, jakie kryje w sobie ten rodzaj wypoczynku połączonego ze zwiedzaniem ciekawych miejsc.

Poruszanie się rowerem ma wiele plusów, przede wszystkim poprawimy troszkę kondycję oraz podreperujemy zdrowie, odwiedzimy wiele miejsc do których nie dojechalibyśmy samochodem, ze względu np. na zakazy ruchu, ale też takie do których nie doszlibyśmy w sposób tradycyjny, choćby z powodu ograniczonego czasowo pobytu, dużych odległości, itp.

Warto zaznaczyć, że trasy tutaj wymienione nie są tylko specjalnie do tego celu przeznaczonymi, biegną także asfaltem lub ścieżkami leśnymi. Rozdział ten jest w związku z tym przeznaczony przede wszystkim dla amatorów, którzy nie uprawiają tego sportu wyczynowo, ot po prostu dla lubiących zwykłe przejażdżki rowerowe. Opisy tras są w związku z tym bardzo uproszczone a ich zadaniem jest głównie zasygnalizowanie, gdzie tym środkiem lokomocji można i warto się poruszać w okolicach Ełku, dlatego że najlepsze trasy na tym terenie to takie, które sami sobie wyznaczymy.

Dlatego w tym miejscu dajemy Tobie możliwość zamieszczenia Twojej trasy rowerowej i pokazania innym dotąd jeszcze nie znanych możliwości.

Wszelkie informację o trasie prosimy przesyłać na e-mail: stowarzyszenie@adelfi.pl 
Po otrzymaniu i akceptacji zawartości maila postaramy się jak najszybciej umieścić go na stronie

 

  
drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry