Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Ulep pieroga na święta, czyli warsztaty z ekonomią społeczną z Fundacją Beatus Homo - Szczęśliwy Człowiek w Ełku

Kalendarz wydarzeń » Ulep pieroga na święta, czyli warsztaty z ekonomią społeczną z Fundacją Beatus Homo - Szczęśliwy Człowiek w Ełku

2017-12-05 15:30

Przed nami ostatnie w tym roku spotkanie z ekonomią społeczną organizowane przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. Korzystając z przedświątecznego czasu, tym razem zapraszamy Państwa na pełne magii warsztaty, podczas których przygotujemy pierogi z kapustą i grzybami oraz stworzymy świąteczne ozdoby metodą decoupage. Zarezerwujcie czas na 5 grudnia i przybywajcie do Ełku.

Fundacja Beatus Homo - Szczęśliwy Człowiek to przedsiębiorstwo społeczne, które od lipca tego roku prowadzi w Ełku Pierogarnię Babci Frani - miejsce wyjątkowe, gdzie spróbować można pierogów wytwarzanych według tradycyjnej receptury babci prezesa fundacji. Dzięki niej mamy okazję na co dzień zajadać pyszne pierogi i czuć niesamowitą, rodzinną atmosferę lokalu.

Specjalnie dla uczestników naszego spotkania przedstawiciele Fundacji Beatus Homo uchylą rąbka tajemnicy i pokażą jak krok po kroku przygotować  pachnące Świętami pierogi z kapustą i grzybami. W trakcie, gdy pierogi będą się gotować, uczestnicy spotkania przygotują ozdoby bożonarodzeniowe metodą decoupage. Wszystkie przygotowane produkty po zakończeniu warsztatów przechodzą na własność wytwórców.

Na spotkanie zapraszamy na mieszkańców powiatu ełckiego.

Data i miejsce: Ełk, 5 grudnia 2017 roku

Czas trwania warsztatów: 15.30 - 19.30

Tematyka: przygotowywanie pierogów z kapustą i grzybami, tworzenie ozdób świątecznych metodą decoupage.

Warsztaty są bezpłatne, aby wziąć w nich udział wystarczy wypełnić i przesłać na adres mailowy paulina.zajkowska@adelfi.pl lub pocztą tradycyjną do biura OWES ul. Małeckich 3 lok. 1, 19-300 Ełk dostępny poniżej formularz zgłoszeniowy.

Ilość miejsc ograniczona, o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o spotkaniach udziela Paulina Zajkowska pod nr tel. 87/737 74 82.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry