Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Warmińsko - Mazurskie Dni z Ekonomią Społeczną

Aktualności » Warmińsko - Mazurskie Dni z Ekonomią Społeczną

2014-03-14 11:05

Jeśli jeszcze nie mają Państwo planów na sobotę 17 maja to serdecznie zapraszamy do Olsztyna na Targi Ekonomii Społecznej połączone z XVI Festynem Integracyjnym "Jesteśmy Razem". Zapraszamy także podmioty ekonomii społecznej do udziału w targach oraz dniach otwartych ES i prezentowania swojej oferty - pokażmy siłę społecznego biznesu. Zgłoszenia PES przyjmowane będą do 31 marca.

Samorząd Województwa Warmińsko - Mazurskiego, we współpracy z Ośrodkami Wspierania Ekonomii Społecznej w Elblągu, Olsztynie, Ełku i Nidzicy oraz Warmińsko - Mazurskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych, w dniach 9-17 maja 2014 roku organizuje "Warmińsko - Mazurskie Dni z Ekonomią Społeczną".  Wydarzenie to ma na celu zaprezentowanie szerokiemu gronu doświadczeń zarówno krajowych jak i europejskich w rozwoju gospodarki społecznej, produktów i usług lokalnych podmiotów ekonomii społecznej oraz innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w tej dziedzinie.

W związku z tym serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonym poniżej zaproszeniem do udziału w tym wydarzeniu oraz do zgłaszania swojej obecności do dnia 31 marca (data podana w zaproszeniu uległa zmianie). Dni z ES są doskonałą okazją do promocji usług i produktów oferowanych przez lokalny biznes społeczny. Dzięki szerokiej akcji promocyjnej Państwa spółdzielnie i inne firmy społeczne będą miały szansę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Zapraszamy.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2020 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry