Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Warsztaty Filmowe z "Kapitanem Przyczepą".

Aktualności » Warsztaty Filmowe z "Kapitanem Przyczepą".

2019-10-01 13:06

Jak funkcjonuje polski youtube? Co zrobić, by Twój profil zdobył popularność? Jak nagrać film, by był interesujący?

Na te pytania będziecie mogli odpowiedzieć podczas warsztatów filmowych organizowanych przez Stowarzyszenie Adelfi. Poprowadzi je Michał Grajewski, szerzej znany przez środowisko interesujące się campingiem i kamperami jako "Kapitan Przyczepa".

Pod taką nazwą prowadzi on właśnie swój kanał na youtubie, który posiada 17 tys. subskrybentów. Podczas warsztatów nauczycie się optymalnie wykorzystywać aparaty w Waszych telefonach. Michał zdradzi sztuczki, które pozwolą zamienić proste ujęcia w wyjątkowe i niezapomniane sceny. Wspólnie z wami stworzymy film na temat ekonomii społecznej, który później zostanie opublikowany w internecie.

Warsztaty odbędą się w Urzędzie Pracy w Gołdapi. Ilość miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty filmowe są darmowe. Wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy na adres. damian.strzala@adelfi.pl

Michał Grajewski – Prezes Zarządu Stowarzyszenia „Inspiratornia” z Elbląga, który opowie  gościom o Sile mediów społecznościowych w rozwoju StartUp-ów ekonomii społecznej na przykładzie  kanału YouTube. Pan Michał, który na co dzień występuje pod  artystycznym pseudonimem „Kapitan Przyczepa. Wraz ze swoimi znajomymi i bliskimi założył Przedsiębiorstwo Społeczne, które pomimo, iż działa w Polsce tylko rok,  już osiąga ogromne sukcesy biznesowe.  Jego pseudonim artystyczny znany jest wszystkim osobom, które chociaż trochę interesują się kamperami, campingiem i wszystkim co z tym jest związane. Pan Michał opowie również o blaskach i cieniach swojej popularności w Internecie. 

Profil youtube Kapitan Przyczepa

Produkcja Filmowa 

Stowarzyszenie Inspiratornia

Spotkanie odbędzie się w ramach „Warsztatów z Ekonomią Społeczną”, które organizuje Stowarzyszenie Adelfi.

W razie pytań, proszę dzwonić na numer - 573 086 265

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry