• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Wigilijne spotkanie uczestników AlterCIS

Aktualności » Wigilijne spotkanie uczestników AlterCIS

2017-12-14 22:09

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas wyjątkowy, przepełniony radością, ciepłem i nadzieją. Uczestnicy Centrum Integracji Społecznej AlterCIS, mieszkańcy Ełku i 4 gmin powiatu ełckiego, na co dzień zabiegani, wykonujący różne zadania w swoich pracowniach lub zakładach szkoleniowych, znaleźli chwilę, aby zasiąść przy wspólnym stole, podzielić się opłatkiem i złożyć świąteczne życzenia.

W Pierogarni Babci Frani czuliśmy się dobrze i bardzo rodzinnie. Nie zabrakło również chwil wzruszeń, zadumy i refleksji. Wigilijne potrawy, śpiew kolęd i małe upominki od św. Mikołaja przybliżyły nam bożonarodzeniową atmosferę i uświadomiły zbliżający się koniec roku. W czasie odbierania prezentów niektórzy z odważniejszych uczestników przyznali, że dzięki uczestnictwu w zajęciach Centrum zmieniło się na lepsze ich życie, inni dziękowali i podkreślali, że to ważny dla nich czas decyzji i postanowień, zmiany postawy i myślenia o swoim życiu.

Spotkanie wigilijne, zakończone pysznym ciastem i kawą było wytchnieniem od codzienności i chwilą odpoczynku w miłej atmosferze. Niech zbliżające się święta będą właśnie takim czasem, spokojnym, radosnym, ciepłym, wśród naszych bliskich i przyjaciół.

Spotkanie zostało częściowo sfinansowane ze środków budżetu Miasta Ełk.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2019 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry