Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Wrześniowe Warsztaty z Ekonomią Społeczną

Aktualności » Wrześniowe Warsztaty z Ekonomią Społeczną

2018-09-11 15:44

  

Jeżeli potrzebujecie złapać oddech od miejskiego zgiełku i wyciszyć się w towarzystwie natury, proponujemy wybrać azymut w kierunku Republiki Ściborskiej. Właśnie tam w towarzystwie natury i totalnego odludzia czekać na państwa będą przewodnicy i instruktorzy z Harcerskiego Ruchu Ochrony Środowiska w ramach kolejnego warsztatu z Ekonomią Społeczną.  Jak sami prowadzący przyznają „Tu samochody mogą dojechać dopiero od niedawna, nie ma zasięgu telefonu, a wokół tylko las, pasące się krowy i dzikie zwierzęta...”.

Zapraszamy do wspólnego zwiedzania najbardziej dzikiego rejonu Mazur Garbatych. Wraz z profesjonalnymi instruktorami będziemy mogli spróbować swoich sił w tradycyjnych pracach z drewnem, zwiedzić muzea eskimoskie i indiańskie, oraz poznać kulisy hodowli psów zaprzęgowych. Będą mieli państwo okazję zobaczyć również jak doskonałą alternatywą dla tradycyjnych modeli biznesowych są przedsiębiorstwa społeczne i czym tak naprawdę jest biznes z pasją.

Kiedy: 22.09 (sobota)godzina 10-15.

Gdzie: Ściborki 6

 

Udział w spotkaniu z ekonomią społeczną jest bezpłatny. W warsztatach może wziąć udział każdy mieszkaniec subregionu ełckiego, który ukończył 16 rok życia (osoby niepełnoletnie za zgodą opiekunów). Aby zgłosić się na warsztaty należy przesłać do 21 września br. wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres damian.strzala@adelfi.pl lub dostarczyć do biura OWES w Ełku przy ul. Małeckich 3 lok. 1. 

Warsztaty prowadzić będą instruktorzy z Harcerskiego Ruchu Ochrony Środowiska. Natomiast organizatorem Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej działający przy Stowarzyszeniu Adelfi.

 

Tu podaj tekst alternatywny

obrazek

  
drukuj

kontakt

ADELFI - Siedziba Stowarzyszenia
oraz adres korespondencyjny:
ul. Armii Krajowej 6/9, 19-300 Ełk

Biuro projektów prowadzonych przez Stowarzyszenie:
ul. Małeckich 3 lok. 24, 19-300 Ełk,
tel. 87/737 74 82, stowarzyszenie@adelfi.pl

drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2020 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry