Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Wsparcie organizacji pozarządowych w 2018 roku

Aktualności » Wsparcie organizacji pozarządowych w 2018 roku

2018-01-31 13:42

Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi od 2015 roku wspiera stowarzyszenia, fundacje oraz osoby chcące rozpocząć działalność w sektorze pozarządowym. Nie inaczej będzie w tym roku! Zapraszamy serdecznie do korzystania z oferty bezpłatnego wsparcia, które przygotowaliśmy z myślą o ełckich działaczach społecznych.

Co oferujemy?

  • Udostępniamy lokal (ul. Małeckich 3 lokal/ 1) wyposażony w: komputer z dostępem do internetu, drukarka, kopiarka, skaner, telefon oraz biblioteczkę z publikacjami dotyczącymi trzeciego sektora. Jeśli nie macie miejsca na swoje dokumenty, udostępnimy Wam szafkę zamykaną na klucz.
  • Doradzamy w zakresie: pozyskiwania dotacji na działalność organizacji oraz poszukiwania alternatywnych źródeł finansowania Waszych działań, rejestracji/likwidacji w KRS, marketingu, księgowości.  A może poszukujecie drogi do rozwoju organizacji? Chcielibyście poszerzyć zespół, poszukujecie wolontariuszy?  - to także są powody, dla których powinniście się z nami skontaktować!
  • Promujemy działania organizacji pozarządowych - wspieramy w utworzeniu oraz rozpowszechnieniu informacji promocyjnych poprzez umieszczanie ich na stronie internetowej Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja, wysłanie newslettera oraz mailing.
  • Sieciujemy, wspieramy w kontaktach między działaczami społecznymi - jeśli potrzebujesz partnera do swoich działań, to bardzo możliwe, że posiadamy go w swojej bazie.

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Was w Ełku przy ul. Małeckich 3/1, pod numerem telefonu: 87 737 74 82 lub pod e-mailem: stacja@adelfi.pl. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00, jednak istnieje możliwość umówienia się w innych, dogodnych dla Was godzinach.

Wsparcie ełckich organizacji pozarządowych w ramach Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja współfinansowane jest ze środków Miasta Ełku. 

 

drukuj

kontakt

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej STACJA
oraz Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja 

ul. Małeckich 3 lok. 1, 
19-300 Ełk 
tel. 87 737 74 82
e-mail: stacja@adelfi.pl

drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry