Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Wykreuj z nami pomysły na biznes - szkolenie

Aktualności » Wykreuj z nami pomysły na biznes - szkolenie

2017-03-27 13:27

 - Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie ADELFI, zaprasza na szkolenie otwarte pt. "Kreowanie pomysłów na biznes w podmiotach ekonomii społecznej".

Szkolenie poprowadzą: 

Urszula Podurgiel 

Małgorzata Zając - Karczmarczyk

Termin:

19 - 20. 05.2017

Miejsce 

Folwark Łękuk

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. Zapraszamy również osoby, stowarzyszenia, fundacje, grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej. Jeśli szukacie niezależności i rozwoju, chcecie powiązać cele gospodarcze z działalnością na rzecz lokalnej społeczności, to szkolenie pomoże Wam ruszyć z miejsca.

Podczas szkolenia poruszane będą zagadnienia:

  • mój pomysł na biznes
  • pozyskiwanie środków na realizację swoich pomysłów
  • warsztat kreatywności
  • ABC Funduszu Przedsiębiorczości

 

Kto może wziąć udział? 

Do wzięcia udziału w szkoleniu otwartym zapraszamy osoby, organizacje, fundacje i grupy nieformalne, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat ekonomii społecznej oraz podjąć proces ekonomizacji swojej organizacji.

Szczegółowy opis osób mogących brać udział w szkoleniach otwartych, organizowanych przez OWES w Ełku, określa pkt. IV Regulaminu Świadczenia Usług OWES Ełk. 

Jak się zgłosić?

Prosimy o nadesłanie wypełnionego formularza znajdującego się w załączniku na adres email: kamila.guzewicz@adelfi.pl do dnia 16.05.2017 do godz. 12.00

drukuj

kontakt

Ośrodek Wsparcia 
Ekonomii Społecznej w Ełku

ul. Małeckich 3 lok. 24 (III piętro),
19-300 Ełk
tel. 87/737 78 45
e-mail: owes@adelfi.pl

drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry