Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Zapraszamy do zespołu zadaniowego

Aktualności » Zapraszamy do zespołu zadaniowego

2014-08-20 15:04

Jeśli chcecie wzbogacić swoje CV udziałem w realizacji projektu, w którym partnerami są Urząd Miasta Ełku i Starostwo Powiatowe w Ełku, zapraszamy do zespołu zadaniowego, który na początku września rozpocznie swoje prace.

Zespół zadaniowy będzie się składał z pracowników UM i Starostwa oraz reprezentantów organizacji pozarządowych i mieszkańców. Jego głównym zadaniem będzie wypracowanie podczas 6 spotkań roboczych i pod okiem moderatora regulaminu konsultacji społecznych, koncepcji strony internetowej oraz rekomendacji do stworzenia narzędzia do monitoringu i ewaluacji.

Zgłoszenia do zespołu przyjmujemy telefonicznie: 87/ 737 78 45, mailowo: malgorzata.zajac@adelfi.pl lub osobiście w biurze przy ul. Dąbrowskiego 10 lok. 2U.

Co to za projekt?

Projekt „Ełk konsultuje!” to szansa na poprawę zaangażowania mieszkańców Ełku i całego powiatu ełckiego w lokalną rzeczywistość. Chcemy przekonać zarówno urzędników, jak i pozostałych mieszkańców, że warto ze sobą rozmawiać, dzielić się poglądami, szukać przestrzeni do współpracy, pytać o zdanie.

W ramach projektu odbędą się szkolenia ogólne oraz specjalistyczne mające na celu podniesienie wiedzy z zakresu konsultacji społecznych, powstanie regulamin, procedury i narzędzia do przeprowadzania konsultacji społecznych oraz narzędzie do monitoringu i ewaluacji – oceny efektywności organizowanych konsultacji. Powstanie również strona internetowa służąca konsultacjom, pozwalająca na swobodne wyrażanie zdania mieszkańcom, poprawiająca komunikację między urzędami a lokalną społecznością. Realizację projektu zwieńczy przeprowadzenie modelowych konsultacji społecznych.

Projekt „Ełk konsultuje!” jest współfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2021 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry