• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • KALENDARZ DZIAŁAŃ ECO STACJA W 2018 ROKU
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Zaproszenie do zgłaszania organizacji do udziału w Targach Ekonomii Społecznej w Giżycku

Aktualności » Zaproszenie do zgłaszania organizacji do udziału w Targach Ekonomii Społecznej w Giżycku

2017-11-20 09:03

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi serdecznie zaprasza do zgłaszania swojego udziału podmioty ekonomii społecznej (stowarzyszenia i fundacje, WTZ, ZAZ, CIS, KIS oraz spółdzielnie socjalne) w Targach Ekonomii Społecznej Subregionu Ełckiego, które odbędą się 17 grudnia w godz. 8.00 - 16.00 w Giżycku.

Podczas Targów będą mieli Państwo szansę zaprezentować i promować swoją działalność oraz sprzedawać i reklamować swoje usługi oraz towary. Forma prezentacji jest dowolna - czy to poprzez organizację stoiska wystawienniczego, przeprowadzenie warsztatów, pokazów, czy też w inny, dogodny dla Państwa sposób. Organizator - Stowarzyszenie Adelfi - udostępni miejsca na stoiska na pasażu w centrum Giżycka, podczas odbywającego się tam corocznego Jarmarku  Bożonarodzeniowego.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 4 grudnia na adres mailowy paulina.zajkowska@adelfi.pl lub pocztą tradycyjną na adres Ośrodka ul. Małeckich 3 lok. 1.  Więcej informacji o Targach Ekonomii Społecznej udziela Paulina Zajkowska, tel. 87/737 74 82.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2018 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry