Subskrypcja

Partnerzy
Banery

  

 

 

 

Zespół

 OŚRODEK WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ W EŁKU

Urszula Podurgiel - prezes i założyciel Stowarzyszenia Adelfi, absolwentka Instytutu Studiów nad Rodziną na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, podyplomowych studiów Ekonomii Społecznej na Małopolskiej Szkole Administracji Publicznej w Krakowie, Szkoły Liderów Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności i Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych.

Trener i doradca organizacji pozarządowych, koordynator Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. Pasjonatka poprawy komunikowania się i współpracy samorządów z obywatelami oraz organizacjami społecznymi. Fanka fantastyki i podróży nie tylko w czasie.

Małgorzata Kratyńska - Ćwikowska – absolwentka europeistyki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, podyplomowych studiów Prawo Zamówień Publicznych Uniwersytetu w Białymstoku oraz podyplomowych studiów Ekonomia Społeczna Uniwersytetu Warszawskiego.

W Stowarzyszeniu obecnie doradca kluczowy w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. Prywatnie poskramiaczka dziecięcych wybryków syna Michała, miłośniczka literatury oraz gorących karaibskich tańców. Niezwykle systematyczna i konsekwentna o charakterystycznym humorze i ciętej ripoście.

 

Karol Paszkowski – absolwent Pedagogiki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, Polityki Społecznej na Uniwersytecie w Białymstoku, studiów podyplomowych Zarządzania Organizacjami Pozarządowymi na Collegium Civitas, Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP, Szkoły Coachów Inicjatyw Pozarządowych, Szkoły Moderatorów Programu Odnowy Wsi oraz Laboratorium Innowacji Liderskich Szkoły Liderów.

Trener, doradca, coach oraz animator Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. Prywatnie i zawodowo obserwator poszukujący rozwiązań, spoglądający na świat przez "kolorowe okulary" oraz wojujący ze stwierdzeniem „tego nie da się zrobić”.

 

Grzegorz Stachurski - absolwent zarządzania Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego, coachingu i planowania rozwoju w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Animator specjalistyczny w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej.
Doradca zawodowy i biznesowy, trener i coach. Twórca, wieloletni działacz i członek zarządu w organizacjach pozarządowych i przedsiębiorstwach społecznych. Ekspert w zakresie rynku pracy, przedsiębiorczości, ekonomii społecznej oraz rozwoju kariery. Człowiek o ciepłym i empatycznym usposobieniu, skierowany na wspieranie drugiego człowieka. Jego misją zawodową jest przebywanie wśród ludzi otwartych na zmianę oraz towarzyszenie im w dążeniu do rozwoju osobistego i wewnętrznej spójności z samym sobą.

 

Aneta Makowska – absolwentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, podyplomowych studiów z zarządzania i organizacji pomocy społecznej w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku , Szkoły Umiejętności Liderskich oraz Programu Menedżerowie NGO PROMENGO

Kierownik Centrum Integracji Społecznej AlterCIS prowadzonego przez Stowarzyszenie Adelfi. Animator specjalistyczny w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. Prywatnie mama dwóch dziewczynek: Amelii i Karoliny. Mówią, że jest „dobrym duchem” ludzi z którymi pracuje, wnosi wiele troski i ciepła.

Agnieszka Łask - absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie w Białymstoku i administracji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. W Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej pracuje na stanowisku asystenta koordynatora, eksperta ds. ekonomii społecznej oraz specjalisty ds. animacji. Prywatnie mama Dawida, zakochana w książkach i grach terenowych. 

Małgorzata Zając - absolwentka politologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz podyplomowych studiów z zarządzania i organizacji pomocy społecznej w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku. W Stowarzyszeniu Adelfi pracuje jako opiekun/konsultant w Inkubatorze Przedsiębiorczości Społecznej w Ełku i doradca kluczowy w projekcie Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej. 

Miłośniczka koni i jeździectwa, głęboki oddech łapie przy dobrej książce i tabliczce czekolady. Najlepiej czuje się z głową w chmurach; w świecie poezji lub zupełnie dosłownie…w górach. Pasjonatka absurdów i ironii.

Kamila Guzewicz - osoba o dużym dorobku artystycznym, nastawionym na animację kulturalną i inicjatywy lokalnej społeczności. Współzałożyciel i animator inicjatyw takich jak: „Podwórko”, „Wakacje z grami”, „Międzypokoleniowa Pieśń Polska”. Animator środowiskowy i inicjator działań lokalnych takich, jak: „Mój Sąsiad”, „Sztuka Cię Szuka”, „Teatr pod moim oknem”. Posiada duże doświadczenie w animacji lokalnej, współpracy międzypokoleniowej, oraz pracy z młodzieżą.

W Stowarzyszeniu pracuje jako animator w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku. Prywatnie współzałożycielka edukacji alternatywnej w Ełku, mama Dominika, właścicielka kundla Bajana i początkująca hodowczyni rybek akwariowych.

 

INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SPOŁECZNEJ W OLECKU

Sylwia Gajewska - Absolwentka polonistyki Wydziału Filologiczno-Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego.  W Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej pracuje na stanowisku opiekuna/konsultanta w oleckim IPS.

Prywatnie wielbicielka wszystkiego, co wiąże się z hygge, z dobrą kuchnią oraz książkami. Wychodzi z założenia, że nic nie dzieje się bez przyczyny…

Paweł Wilk  – W Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej pracuje na stanowisku animatora specjalistycznego IPS w Olecku. 

Natalia Skoratko - W Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej pracuje na stanowisku opiekuna/konsultanta w IPS Giżycku. 

 

drukuj

kontakt

Ośrodek Wsparcia 
Ekonomii Społecznej w Ełku

ul. Małeckich 3 lok. 24 (III piętro),
19-300 Ełk
tel. 87/737 78 45
e-mail: owes@adelfi.pl

drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2020 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry