Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Zgłoś się do projektu i zostań członkiem Powiatowej Rady Pożytku Publicznego!

Aktualności » Zgłoś się do projektu i zostań członkiem Powiatowej Rady Pożytku Publicznego!

2014-09-24 16:03

Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w Twoim powiecie? Już dziś możesz dołączyć do tworzącej się Powiatowej Rady Pożytku Publicznego! Właśnie rozpoczęliśmy rekrutację do projektu „Dialog obywatelski sieci powiatów mazurskich”, który realizowany będzie w powiecie: piskim, ełckim, oleckim, giżyckim, mrągowskim i węgorzewskim. Jest to projekt, który poprowadzi uczestników krok po kroku przez proces tworzenia Powiatowej Rady Pożytku Publicznego.

A co to takiego jest? To pewnego rodzaju grupa doradcza, która konsultuje oraz opiniuje dokumenty na potrzeby danego powiatu. W jej skład wchodzą nie tylko organizacje pozarządowe, ale także przedstawiciele administracji publicznej. Dlatego na forum rady prezentowane są stanowiska dwóch stron i dzięki temu łatwiej jest wypracować konsensus.

W ramach projektu zaplanowane są dwa weekendowe, wyjazdowe szkolenia, spotkania grup roboczych, seminaria, a dla osób najbardziej zaangażowanych wyjazd studyjny do Szwajcarii. Przewidujemy zwroty kosztów dojazdu, na spotkaniach zapewniamy catering i barki kawowe. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania i działalności Rady, przyjdź na spotkanie informacyjne, które odbędzie się:

13 października o godz. 14.30 w Piszu, sala konferencyjna w budynku Starostwa Powiatowego

14 października o godz. 14.30 w Ełku, w kamienicy przy ul. Małeckich 3, sala nr 36.

 Liczba miejsc ograniczona!

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie prosimy o kontakt Urszula Chojnowska, tel. 87/737 78 45, ula.chojnowska@adelfi.pl

Projekt „Dialog obywatelski sieci powiatów mazurskich” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2020 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry