• Targes.pl
  • KONKURSY DLA EŁCKICH NGO 2018
  • SEJM PRZYJĄŁ ZMIANY W USTAWIE O SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH
  • ZAKUPY SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNE
  • EDUKACJA, KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI A PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ SPOŁECZNA
  • SEMINARIUM TEMATYCZNE "SPRAWOZDAWCZOŚĆ W ORGANIZACJACH POZARZĄDOWYCH"
Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Zjedz śniadanie ze Stowarzyszeniem Adelfi!

Aktualności » Zjedz śniadanie ze Stowarzyszeniem Adelfi!

2017-06-21 12:39

Ulubione jedzenie, pyszna kawa , herbata i pogawędki w miłym towarzystwie - to może być przepis na idealne rozpoczęcie soboty. Na takie właśnie przedpołudnie zapraszamy Państwa serdecznie w sobotę 24 czerwca do Parku Solidarności w godzinach 10.00 - 14.00. Odbędzie się wtedy kolejne śniadanie obywatelskie organizowane przez Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja.


Śniadania obywatelskie organizowane przez Stowarzyszenie Adelfi w ramach działalności Ełckiego Centrum Obywatelskiego Stacja stanowią przestrzeń do spotkań i rozmów organizacji pozarządowych, działaczy społecznych, a także zwykłych obywateli, którzy chcieliby porozmawiać o swoim mieście.


Tym razem tematem przewodnim będzie edukacja naszych dzieci - ta formalna i nieformalna. Jak wygląda, a jak chcielibyśmy, by wyglądała. Czy edukacja nieformalna może być alternatywą tej szkolnej, czy też stanowi jedynie jej uzupełnienie?


Przyjdź i porozmawiaj z nami! 24 czerwca, Park Solidarności, godz. 10.00 - 14.00


Weź ze sobą ulubione jedzenie, kocyk i dobry humor. My zapewnimy kawę, herbatę oraz atrakcje dla dzieci: duże bańki mydlane, gry i animacje z chustą klanzy.


Zapraszamy!

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © Adelfi.pl 2013 system cms CMS by Quick.Cms
Do góry