Subskrypcja

Banery

  

 

 

 

Aktualności

 • rozwojowy czwartek spotkanie 2.jpg

  Rozwojowe czwartki – zapraszamy na kolejne spotkania online

  2021-02-23 11:01

  Lider w Mocy to nasz program rozwojowy dla wszystkich aktywistów, społeczników, liderów społecznych, osób, które chcą działać i brać odpowiedzialność za te działania. Od lutego uruchomiliśmy dla Was obok Coachingowego Kręgu Liderów - cykl szkoleniowy pt. „Rozwojowe czwartki”.

 • jak napisać dobry projekt.jpg

  Jak napisać dobry projekt? - szkolenie online

  2021-02-23 09:50

  Masz ciekawy pomysł, ale nie wiesz jak ubrać go w ramy projektowe? Chcesz się dowiedzieć jak opracować budżet i harmonogram projektu? Zapisz się na szkolenie z logiki projektowej, które organizujemy w dniach 6-7.03 w trybie online.

 • strona[52].jpg

  Coachingowy Krąg Liderów - spotkanie 2

  2021-02-18 09:10
  Jesteś lokalnym liderem społecznym, działaczem, aktywistą?

  Chciałabyś porozmawiać z innymi ludźmi oraz podzielić się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniami? Dołącz do Coachingowego Kręgu Liderów!

 • księgowe strona.jpg

  Księgowe zamknięcie roku

  2021-02-08 14:40

  Zbliża się czas rozliczeń. Chcesz wiedzieć, jak prawidłowo zamknąć rok obrotowy i jakie obowiązki sprawozdawcze są z tym związane? Masz wątpliwości w jaki sposób wypełnić deklarację CIT-8 i sporządzić sprawozdanie finansowe? Zapisz się na bezpłatne szkolenie, które organizujemy w dniach 19-20.02 br. w trybie online. Szkolenie poprowadzi nasz praktyk od finansów – Kinga Wołotkiewicz

 • strona [4].jpg

  Zapraszamy na pierwsze spotkania w ramach cyklu szkoleniowego pt. „Rozwojowe czwartki”

  2021-02-08 14:25

  Lider w Mocy to nasz program rozwojowy dla wszystkich aktywistów, społeczników, liderów społecznych, osób, które chcą działać i brać odpowiedzialność za te działania. Od lutego planujemy uruchomienie dla Was obok Coachingowego Kręgu Liderów - cyklu szkoleniowego pt. „Rozwojowe czwartki”.

 • stroona grafika.jpg

  Maraton pisania wniosków do PROO

  2021-02-05 16:15

  Maraton poprowadzą Ula Trubacz i Agnieszka Łask, najbardziej doświadczone w pisaniu projektów w Stowarzyszeniu Adelfi, które z sukcesem pozyskały dla tej organizacji kilkanaście milionów w ciągu kilku lat.

 • innowacji akademia.jpg

  Akademia Innowacji

  2021-02-04 12:11

  Akademia składa się z 5 modułów. Znajdują się w nich tematy związane z tworzeniem propozycji wartości (value proposition), modelem biznesu społecznego, zarządzaniem wpływem społecznym oraz gospodarką o obiegu zamkniętym. Przystępując do kursu uczestnicy otrzymują bezpłatny dostęp do wywiadów z ekspertami, wielu narzędzi stworzonych przez profesjonalistów, jak również praktycznych wskazówek. Każdy moduł kończy się quizem – pozytywny wynik pozwala otrzymać certyfikat, który można wydrukować samodzielnie, bezpośrednio po wykonaniu quizu.

drukuj
drukuj
« powrót
Copyright © 2013 - 2021 Adelfi.pl CMS by Quick.Cms
Do góry